0212 493 48 93

Baskı Teknolojisinde Lider Kuruluş

İlkemiz;
Hedef kitlenize uygun, en düşük fiyatta en yüksek kalitede ve en kısa sürede çok işler başarmaktır...
TÜMÜNÜ GÖR
HABERLER

HABERLER

TAKVİM BASIMI
Masa takvimleri diğer birçok takvim çeşidinin sağladığı özellikleri sağlamasının yanı sıra, sürekli olarak masa üzerinde bulundurulan ve üzerine notlar alınabilen bir takvim türüdür. Çeşitli tip ve formlarda tasarlanan ve basılan masa takvimleri, firmaların promosyon ve reklam çalışmalarında oldukça

» Yazının Devamı

AJANDA BASIMI
Ajandalar, genelde firmaların promosyon olarak yılbaşlarında dağıttığı, günlük tutma ve iş defterleridir. Firma logo, amblem ve iştigal konusu baskılı olduğundan tanıtım aracıdırlar. Ajandalar çalışma hayatında çok önemli bir ihtiyaçtır. 365 gün boyunca, masalarda tutulduklarından ve sık bir şekilde

» Yazının Devamı

KİTAP BASIMI
Kitap grubumuz, iç sayfalarda april marka 80 gr. 1. hamura ofset baskılı, kapakta amerikan bristol 300 gr. kağıda kağıda 4+4 renk CMYK ofset baskılıdır. Kitap kapaklarında Sıcak selefon uygulaması standarttır. İsteğinize göre parlak yada mat yapılabilir.

Kitap kapaklarının üzerinde kıs

» Yazının Devamı

ZARF BASIMI
Diplomat zarflar pencereli ve penceresiz olmak üzere 110gr. 1. hamurdur. Diplomat zarf ebatı : 10,5 cm x 24 cm Torba Zarf ebatı : 24 cm x 32 cm Zarflarımız kendinden silikonludur.

» Yazının Devamı

MAGNET BASIMI
Termometreli Magnetlerde Derece Ücreti 110 Tl'dir. Kendinden yapışkanlıdır. Yapıştırılmadan Gönderilmektedir. Magnet üretim süresi 1 haftadır. Magnetler ofset baskılı ve parlak selefonludur.

» Yazının Devamı

1 [2] [3]