Arama:

Carmen Matbaa Hakkında

1996 yılında Kurulan firmamız, Kusursuz Kalite anlayışıyla ve müşteri memnuniyetini hedef almış oturmuş kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Geniş ürün çeşitliliğimizle ihtiyacınız olan bireysel ve Kurumsal’, Broşür, Katalog, Kutu, Çanta, Antetli Kağıt, Antetli Zarf, Resmi Evrak basımı gibi kağıt ve karton üzerine basılı altı yüz çeşidi aşkın ürün yelpazesiyle hizmet vermekteyiz. Gıda, kozmetik, ilaç, elektronik eşya, cam, tekstil ve ayakkabı başta olmak üzere pek çok sektöre hizmet…

Siparişlerinizi zamanında, kaliteli bir şekilde ve uygun fiyatlarla teslim ederek, kazanmış olduğumuz güvenden kesinlikle taviz vermeden matbu ihtiyaçlarınızı en uygun çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz;

İş dünyasında yüksek rekabetin sınırları zorlaması, İşletmelere ticari döngülerini gerçekleştirmekte bir hayli problem yaratmaktadır.

On yıl önceki ticari kuralların dahi neredeyse uygulanamadığı günümüzde, İşletmeler, varlıklarını sürdürebilmek İçin yeni bir formül arayışının İçindeyken, bir süre sonra minimum kar marjı odaklı çalışma şekli kendiliğinden uygulanır hale geldi.

Bu yeni çalışma şekil; Yüksek hızda döngü, Ürün /hizmetin kolay ulaşılır olması gibi başkaca şartlan da beraberinde getirdi. Yani yeni ticari kuralı” minimum kar marjı + ürün/hizmetin ulaşılmasının kolay oluşu + yüksek süratte hizmet” olarak ortaya çıktı.

Bu savla firmamız Reklam-Tanıtım konusunda geniş bir ürün portföyü sunarak, İşletmelerin bu İş kolunda yer alan tüm İhtiyaçlarını tek noktadan temin etmelerine olanak sağlamayı, çok önemli bir teşhir tipi olan teknolojiden maksimum derecede faydalandırmak adına Internet ortamında zengin bir ürün portföyü oluşturmayı, müşteri memnuniyeti odaklı kurgusuyla da, sistemli, zamanında ve sorunsuz iş teslimatı sağlama konusunda gerekli hassasiyeti gösterme misyonuyla çalışmaktadır.”

Misyonumuz;

“Firmamız yüklendiği misyonu, prensipleri ve çizgisinden hiçbir şekilde taviz vermeyerek kısa bir sürede elde ettiği başarılı çalışmalarını devam ettirerek, gelecek birkaç yıl İçinde sektörün öncü ve yenilikçi liderlerinden biri haline gelmek ve hak ettiği yerde bulunmayı hedeflemektedir.”