KARTVİZİT BASIMI

Kartvizit, genel olarak sahibinin adı ve soyadı, bağlı bulunduğu kurum, unvanı ve iletişim bilgilerinin yer aldığı tasarımlardır. Çoğunlukla Kartvizit baskıları bristol kartona yapılmaktadır. Kartvizit için sıklıkla kullanılan ölçüler: eni için 5 – 5,5 cm, boyu için 8-9cm’dir. Kartvizit, kurumsal kimliğin…

Kartvizitler, iş hayatında kimliğinizi ve ne iş yaptığınızı belirten baskılı metaryallerdir. İlk tanışmada veya iş görüşmelerinde ilk olarak kartvizitler verilir. Müşterileriniz daha sonra size kartvizitiniz sayesinde ulaşır. Bu nedenle kartvizitler iş hayatında en önemli noktadadır. Kartvizit baskısı hem müşteri hem de basım tesisi tarafından çok basite alınır. Hatta piyasada kapı kapı dolaşıp, çok uygun fiyat veren basım noktaları vardır. Oysa kartvizit tamamen bir kurumsal kimliği taşır ve bu nedenle de basım kalitesi yüksek ve grafik tasarımı kaliteli olmalıdır. Kartvizit baskısında dört renk veya büyük ölçüde kartvizit tasarımı yapılabilmektedir.

Kartvizitlerde özel kesimler, kapaklar uygulanabilir. Ayrıca, gofre, varak uygulaması yapılabilir. Bu tamamen müşterinin isteğine bağlı olarak gelişir. Tüm bu uygulamalar, maliyetleri arttırır. Bu tip özel uygulamaların baskıya yansıttığı özel fiyatlandırmalar vardır. Kartvizitin anlaşılır olması ve baskının sade tasarımlar ile yapılması müşterinizin sizi daha rahat anlamasına neden olacaktır. Logonuzun ve tasarımınızın diğer baskılı evraklarda aynı kullanılması ise size tam bir kurumsal kimlik verecektir.

Antetli kağıt, zarf gibi diğer baskılı metaryaller ile kartvizitlerin aynı basım şeklinde olması size ciddiyet sağlayacaktır. Piyasada ucuz ürün basan firmalarla çalışmak, müşterilerinizde kötü etki bırakacaktır. İstanbul Baskı olarak biz, kaliteli baskımız ve tecrübemiz ile kartvizit baskısında hizmetinizdeyiz.